Dziurkarka bieliźniana Texi O Premium EX - elektroniczna - silnik 230V

  • Oceń produkt:  
  • Manufacturer: Texi
  • Availability:  None None  
  • szt.
  • 19,895.00 zł
 
Dziurkarka bieliźniana (elektroniczna) do krawiectwa lekkiego i średniego TEXI O PREMIUM EX
 
Maszyna do szycia, dziurkarka.
Profesjonalna, wielofunkcyjna, elektronicznie sterowana dziurkarka bieliźniana przeznaczona do krawiectwa lekkiego i średniego Texi (maszyna kompletna). W maszyne do szycia wykorzystano precyzyjne i bardzo szybkie silniki krokowe, pracujące w dwóch płaszczyznach. Dodatkowo maszyna wyposażona jest w energooszczędne oświetlenie pola pracy w technologii LED. W zestawie znajduje się również dodatkowy panel sterujący. Dziurkarka posiada szereg funkcji automatycznych tj. podnoszenie stopki, obcinanie nitki, przesuw materiału, płynna regulacja prędkości szycia. Ponadto maszyna ma zaawansowany system noża tnącego "multi-cut" (dziurka dowolnej wielkości bez konieczności wymiany noża) oraz mechanizm zabezpieczający przed przecięciem tkaniny w przypadku zerwania nitki. 
Maszyna do szycia ma wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO, co powoduje 70% mniejsze zużycie energii, cichą prace i ma olbrzymi wpływ na kulturę pracy dziurkarki.  

Oferowana przez nas maszyna jest sprzedawana w pakiecie PREMIUM EX. W skład tego pakietu wchodzi:
  1. 2-letnia, pełna gwarancja
  2. profesjonalny stół szwalniczy Texi (podstawa malowana proszkowo na kolor srebrny RAL 9006, z uchwytem na oliwiarkę, idealnie dopasowany do krzeseł Ergolinia oraz ekologiczny blat o wymiarach 120/60/4cm z 30 warstwowej brzozowej sklejki pokryty odpornym laminatem a na bokach zabezpieczony listwami ABS).
 
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem sprzęgłowym. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych (overlocków i stębnówek).  Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 70% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych, możliwość regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły.

Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.

 
Funkcje automatyczne Funkcje automatyczne
Dziurkarka Texi posiada elektroniczny panel sterowania funkcjami automatycznymi maszyny do szycia. Podnoszenie stopki, obcinanie nitki, przesuw materiału, płynna regulacja prędkości szycia.
 
Oświetlenie pola pracy LED Oświetlenie pola pracy LED
Dziurkarka wyposażona jest w oświetlenie pola pracy. Lampka jest wbudowane w główkę maszyny, światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody LED idealnie oświetla pole pracy i eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku pracy.
 
Ważne - gwarancja, produkty gratis. Pakiet PREMIUM EX
Oferowana przez nas maszyna jest sprzedawana w pakiecie PREMIUM EX. W skład tego pakietu wchodzi:

2-letnia, pełna gwarancja, profesjonalny stół szwalniczy Texi (podstawa malowana proszkowo na kolor srebrny RAL 9006, z uchwytem na oliwiarkę, idealnie dopasowany do krzeseł Ergolinia oraz ekologiczny blat o wymiarach 120/60/4cm z 30 warstwowej brzozowej sklejki pokryty odpornym laminatem a na bokach zabezpieczony listwami ABS).

 
Maszyna kompletna Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy. 
 
 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów lekkich i średnich
Rodzaj dziurki bieliźniana
Długość obszycia dziurki 9,4-38mm
Szerokość obszycia dziurki 2,5-5mm
Długość rozcięcia 6,4-31,8mm
Podnośnik stopki ręczny, automat
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 14mm
Maks. prędkość szycia 3600 ściegów/min
Typ smarowania centralne
System igieł 135x5
Zakres grubości igieł (zalecany przez producenta) od 70
Mechanizm noża tnącego multi-cut
Standardowe wyposażenie  klamry: 29x5mm, 40x6mm
Oświetlenie pola pracy tak (LED)
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne przesuwanie materiału tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Płynna regulacja prędkości szycia tak
Funkcje dodatkowe panel sterujący, 30 wzorów dziurek + 99 własnych projektów, 4 programy ryglowania
Płyta stołu (blat) standardowa 105x50cm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Regulacja prędkości tak
Gwarancja  
Okres gwarancji 24 miesiące