Dzbanek filtrujący Brita Marella Cool niebieski + 1 wkład - 100003

  • Oceń produkt:  
  • Manufacturer: Brita
  • Manufacturer's code: 4006387081058
  • Availability:  Exists Exists  
  • szt.
  • 69.00 zł 59.00 zł
 
Dzbanek filtrujący Brita 100003 - Marella Cool niebieski 2,4 l + 1 wkład Brita Maxtra
 
dzbanek marella cool niebieski brita 2,4l
Dzbanek filtrujący Marella Cool z firmy Brita to produkt, który pozwoli uzyskać najwyższą jakość spożywanej na co dzień wody. Wyposażony jest we wkład filtrujący korzystający z technologii Maxtra, dzięki któremu jego użytkowanie zapewnia miękką, zdrową i smaczną wodę, którą można wykorzystać w różny sposób. Dzięki dzbankowi z filtrem z wody usuwane są zanieczyszczenia, metale ciężkie i inne szkodliwe dla zdrowia człowieka substancje. Konstrukcja dzbanka sprawia natomiast, że niezwykle korzystnie prezentuje się on od strony wizualnej, a jego użytkowanie jest bardzo proste i wygodne. Do dzbanka dołączony jest jeden wkład filtrujący Brita Maxtra.
 

 

wskaznik brita memo Wskaźnik Brita Memo
Dzbanek wyposażony jest w innowacyjny wskaźnik Brita Memo, który informuje o konieczności wymiany wkładu filtrującego wodę. Dzięki wskaźnikowi dokładnie wiadomo kiedy należy dokonać wymiany wkładu, a tym samym umożliwia on cieszenie się najwyższej jakości wodą przez cały czas użytkowania dzbanka.
latwe napelnianie dzbanka Łatwe napełnianie dzbanka
Aby napełnić dzbanek wodę nie jest konieczne zdejmowanie jego górnej przykrywki. Wyposażona jest ona bowiem w uchylną klapę, która umożliwia uzupełnienie zawartości dzbanka w niezwykle prosty i wygodny sposób.
mozliwosc trzymania w lodowce Możliwość umieszczenia w lodówce
Kształt dzbanka umożliwia wstawienie go do lodówki na jedną z bocznych półek.
wklad brita maxtra Wkład Brita Maxtra
Filtrowanie wody odbywa się dzieki wkładowi filtrującemu Brita Maxtra, który pasuje do wszystkich dzbanków w tym standardzie. Najlepsze rezultaty filtrowania osiągnąć można przy wymianie wkładu co 4 tygodnie lub 100 litrów przefiltrowanej wody.
wklad brita maxtra Redukcja zanieczyszczeń wody
Wkłady Maxtra zapewniają redukcję kamienia oraz substancji chemicznych i metali takich jak chlor, ołów czy miedź, dzięki czemu zwiększają jakość, smak oraz zapach spożywanej wody.
wklad brita maxtra Ochrona urządzeń domowych
Filtry Maxtra pozwalają zmniejszyć twardość wody, dzięki czemu pomagają też chronić urządzenia wykorzystywane w każdym domu przed gromadzeniem się w nich kamienia. Zyskują one dzięki temu dłuższą żywotność i zwiększa się efektywność ich pracy.
stanardy tuv sud Najwyższe standardy
Wszystkie produkty firmy Brita spełniają najwyższe standardy kontrolowane przez niezależne instytucje takie jak TÜV SÜD. Dzięki temu podtrzymana jest najwyższą jakość filtrów do wody i wkładów filtrujących.
brita Niemal pięćdziesiąt lat doświadczenia
Niemiecka firma Brita od niemal pięćdziesięciu lat jest czołowym producentem urządzeń pozwalających zoptymalizować jakość spożywanej przez ludzi wody. Wykorzystując swoje doświadczenie i innowacyjne podejście do tej kwestii Brita stała się liderem światowego rynku, który nieustannie rozwija swoją działalność, na czym korzystają wszyscy użytkownicy jej produktów.
 

 

Dane techniczne  
Pojemność 2,4 litra
Kolor niebieski
Czas użytkowania wkładu ok. 4 tygodnie
Ilość filtrowanej wody przez wkład ok. 100 litrów
Wkłady Brita Maxtra oraz inne w tym standardzie
Wymiary  
Szerokość x wysokość x grubość 25,6 cm x 25,8 cm x 10,4 cm