Deska składana do krojenia Joseph Joseph Chop 2 Pot mała czerwona - NSR016SW

  • Oceń produkt:  
  • Manufacturer: Joseph Joseph
  • Manufacturer's code: 5028420094497
  • Availability:  None None  
  • szt.
  • 79.00 zł
 
Deska składana do krojenia Joseph Joseph NSR016SW - CHOP 2 POT mała czerwona
 
deska skladana do krojenia 60041 joseph joseph
Deska składana do krojenia do niewzykły produkt, który sprawdzi się w każdym domu. Przygotowana przez firmę Joseph Joseph deska składana w czerwonym kolorze gwarantuje szybkie i bezproblemowe krojenie wszystkiego tego, na co masz ochotę. Jej konstrukcja daje możliwość zagięcia boków, dzięki czemu pojawia się możliwość stworzenia czegoś na kształt rynny, za pomocą której z łatwością można przerzucić pokrojone warzywa czy owoce na patelnię czy do innego naczynia kuchennego, nie martwiąc się o to, że po drodze z deski spadnie choćby jeden kawałek. Deska składana do krojenia wyposażona jest także w antypoślizgową podstawę, dzięki której krojenie na niej jest stabilne i bezproblemowe. Dodatkowo, materiał z którego została stworzona pozwala na mycie jej w zmywarce.
 
deska do krojenia skladana 60041 Elastyczna konstrukcja deski
Dzięki wykonaniu z odpowiedniego materiału deski składanej do krojenia istnieje możliwość złożenia jej w taki sposób, by przeniesienie pokrojonych składników na przykład na patelnie nie stanowiło żadnego problemu. Wystarczy chwycić deskę, a jej boki uniosą się do góry, dzięki czemu stworzą rynienkę zapewniającą stabilny transport warzyw, owoców czy innych pokrojonych składników.
deska skladana do krojenia NSR016SW czerwona Antypoślizgowa podstawa
Antypoślizgowa podstawa deski do krojenia gwarantuje największą stabilność w trakcie krojenia. Dzięki temu z łatwością można wszystko pokroić tak, by otrzymany efekt spełniał wszelkie oczekiwania.
pik zmywarka Możliwość mycia w zmywarce
Materiał, z którego stworzony jest produkt umożliwia czyszczenie go w zmywarce.
 
Dane techniczne  
Kolor czerwony
Materiał polipropylen
Zmywarka tak
Wymiary  
Ogólne (szerokość x wysokość x grubość) 38 cm x 21 cm x 1,5 cm
Miejsce do krojenia (szerokość x wysokość) 27 cm x 21 cm