Deska do krojenia Joseph Joseph Cut&Carve czerwona - 60004

  • Oceń produkt:  
  • Manufacturer: Joseph Joseph
  • Manufacturer's code: 5028420600049
  • Availability:  None None  
  • szt.
  • 99.00 zł
 
Deska do krojenia Joseph Joseph 60004 - CUT and CARVE duża czerwona
 
deska cut and carve czerwona 60004 joseph joseph
Dwustronna deska do krojenia, to bez wątpienia coś, co powinno znaleźć się w każdej kuchni. Produkt firmy Joseph Joseph to znakomicie zaprojektowana, dwustronna i wielofunkcyjna deska do krojenia w czerwonym kolorze. Każda z dwóch stron deski perfekcyjnie sprawdzi się do krojenia różnych produktów - gładka będzie idealna do krojenia produktów stabilnych takich jak np. pieczywo, natomiast strona druga, z ząbkami, znakomicie sprawdzi się do produktów, które wymagają przytrzymywania, takich jak np. mięso. Jej konstrukcja powoduje więc, że świetne sprawdza się do krojenia w zasadzie wszystkiego. Deska do krojenia okazuje się więc nie tylko sprzętem bardzo praktycznym, ale także doskonale wyglądającym i prezentującym się wśród innych kuchennych produktów. Bardzo proste jest także jej czyszczenie, gdyż spokojnie można umyć ją w zmywarce.
 
deska do krojenia 60004 joseph joseph Podniesione brzegi
Producenci deski do krojenia CUT&CARVE zadbali o to, co nierzadko jest sporym kłopotem przy deskach do krojenia innego typu, czyli wylewające się poza nią różne płyny. Dzięki podniesionym bokom po wszystkich stronach deski wszystko to, co wypływa z krojonych produktów zostaje na desce. Po zakończeniu krojenia z łatwością można zgromadzone płyny wylać np. do zlewu. Podniesione boki doskonale sprawdzają się także do gromadzenia okruchów z krojonego pieczywa.
deska joseph joseph cut and carve czarna Antypoślizgowy brzeg
Dzięki antypoślizgowemu brzegowi deska do krojenia prezentuje dużą stabilność i doskonale trzyma się powierzchni, na której jest ułożona. Dzięki temu cały proces krojenia jest znacznie łatwiejszy i przyjemniejszy.
pik zmywarka Możliwość mycia w zmywarce
Materiał, z którego stworzony jest produkt umożliwia czyszczenie go w zmywarce.
 
Dane techniczne  
Kolor czerwony
Materiał polipropylen, tworzywo termoplastyczne
Zmywarka tak
Wymiary  
Szerokość x wysokość x grubość 37,5 cm x 29,5 cm x 2,5 cm