Cyrkulator powietrza Vornado 633

  • Oceń produkt:  
  • Manufacturer: Vornado
 
Cyrkulator powietrza Vornado 633
 
cyrkulator powietrza vornado 633
Cyrkulator powietrza 633 z kolekcji amerykańskiej firmy Vornado to doskonałe rozwiązanie do średnich i dużych pomieszczeń. Wytwarza on silny strumień powietrza o dużym zasięgu, a jego ogromną zaletą jest optymalizowanie temperatury powietrza w całym pomieszczeniu i rozprowadzanie go po nim w celu niwelowania różnic temperatury przy podłodze i pod sufitem. Dzięki temu można użytkować go o każdej porze roku, a sam cyrkulator staje się nieodłącznym wyposażeniem mieszkania, domu czy biura. Posiada regulowany kąt nawiewu oraz trzy prędkości pracy, co pozwala na dostosowanie jego działania do aktualnych potrzeb i indywidualnych preferencji.
 
technologia vornado Technologia Vornado
Dzięki niej silny strumień powietrza o skręconej strukturze dociera na maksymalną odległość do 23 metrów. W pozycji poziomej wytwarza on komfortowy ruch powietrza, który opływa pomieszczenie, a użytkownik może skierować strumień na siebie. W pozycji pionowej umożliwia uzyskanie efektywnego wyrównania temperatury powietrza za sprawą wymieszania się chłodniejszego powietrza przy podłodze z cieplejszym pod sufitem.

mozliwosc uzytkowania caly rok Możliwość użytkowania cały rok
Cyrkulator świetnie sprawdzi się podczas użytkowania przez dwanaście miesięcy w roku! Latem zapewnia chłodzące powietrze i ułatwia rozprowadzanie chłodnego powietrza z klimatyzacji, zimą równomiernie rozprowadza ciepłe powietrze ze źródeł ogrzewania oraz wyrównuje różnicę temperatur wynikającą z konwekcji ciepłego powietrza, natomiast wiosną i jesienią równomiernie rozprowadza powietrze doprowadzone z zewnątrz.

regulowana ustawienia Regulowane ustawienia
Trzy prędkości pracy cyrkulatora umożliwiają dostosowanie jego działania do własnych potrzeb. Dzięki regulacji kąta nawiewu do 90° możliwa jest jego praca w górę schodów, w dół korytarza czy między pomieszczeniami.


mozliwosc oszczednosci Możliwość oszczędności
Dzięki stosowaniu cyrkulatora możliwe jest zmniejszenie kosztów chłodzenia i ogrzewania. W trakcie jego użytkowania z klimatyzacją lub innymi źródłami ciepła możliwe jest przeniesienie części powietrza do sąsiedniego pomieszczenia oraz efektywnego rozprowadzenia powietrza na całej przestrzeni.


instrukcja obslugi Instrukcja obsługi
Instrukcję obsługi cyrkulatora znaleźć można TUTAJ.
piec lat gwarancji Pięć lat gwarancji
Cyrkulator objęty jest 5-letnią gwarancją.
 
Dane techniczne  
Materiał wzmocniony polistyren
Kolor czarny
Napięcie 220-240 V / 50 Hz
Klasa zabezpieczeń II
Moc 60,2 W
Średnica wentylatora 238 mm
Maksymalny zasięg strumienia powietrza 23 metry
Maksymalne natężenie przepływu wentylatora 1126,8 m³/h (18,78 m³/min)
Maksymalny poziom głośności 51 - 59 - 64,5 dB(A)
Ilość prędkości pracy 3
Waga 2,63 kg
Gwarancja 5 lat
Wymiary  
Szerokość x głębokość x wysokość 30,5 cm x 21,8 cm x 34,5 cm