Kubek termiczny Oxo Good Grips 295 ml czerwony - 11148700MLNYK

  • Oceń produkt:  
  • Manufacturer: Oxo
  • Manufacturer's code: 0719812044880
  • Availability:  None None  
  • szt.
  • 69.00 zł
 
Kubek termiczny Oxo 11148700MLNYK - Good Grips 295 ml czerwony
 
kubek termiczny good grips oxo

Kubek termiczny z kolekcji Good Grips autorstwa amerykańskiej firmy Oxo doskonale sprawdzi się podczas wyjść do pracy, szkoły czy na wycieczkach. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów i posiada podwójne ścianki oraz trzy wbudowane silikonowe uszczelki, dzięki czemu dłużej utrzymuje temperaturę umieszczonych w nim zimnych i ciepłych napojów. Na zewnątrz pokryty jest przy tym poliwęglanową warstwą, która chroni go przed stłuczeniami. Użytkowanie kubka jest bardzo wygodne, z łatwością można robić to za pomocą jednej ręki, a dzięki antypoślizgowej opasce z silikonu nie trzeba martwić się o to, że wyślizgnie się on z ręki. Kubek należy czyścić wyłącznie ręcznie.

 
komfort uzytkowania

Komfort użytkowania
Kubek otwiera się za pomocą kliknięcia jednego przycisku, można obsługiwać go jedną ręką, posiada wyprofilowany ustnik i antypoślizgową opaskę z silikonu, co sprawia, że jego użytkowanie jest bardzo komfortowe. Co więcej, jego rozmiar pasuje do większości standardowych uchwytów samochodowych.

wazne informacje Ważne informacje
Przed rozpoczęciem użytkowania kubka nalezy umyć go w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu do naczyń. W jego wnętrzu znajduje się napis "Max fill line", który oznacza maksymalne napełnienie, i którego nie należy przekraczać. Kubek przeznaczony jest wyłącznie do napojów niegazowanych - nie wolno go natomiast wypełniać zupami, jedzeniem i napojami gazowanymi.
 
Dane techniczne  
Materiał tworzywo sztuczne, silikon, poliwęglan
Kolor czerwony, czarny
Izolacja podwójne ścianki
Jednoręczna obsługa tak
Wyprofilowany ustnik tak
Pasuje do uchwytów samochodowych tak
Antypoślizgowa opaska tak (z silikonu)
Wolne od BPA tak
Zmywarka nie
Wymiary  
Średnica x długość x pojemność Ø 4 cm x 18 cm x 295 ml
 
mycie w zmywarce zabronione
bpa free