Awaria telefonów stacjonarnych! Prosimy o kontakt telefoniczny z numerami 501 248 748, 690 993 004. Za utrudnienia przepraszamy.

Ekspres przelewowy do kawy Graef biały - FK701

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Graef
  • Kod producenta: 4001627010256
  • Gwarancja: 2 lata
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 669,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Ekspres do kawy Graef FK701 - biały
 
 
Przelewowy ekspres do kawy firmy Graef to wysokiej jakości urządzenie, które świetnie sprawdzi się w każdym domu. Jego ogromną zaletą jest wysoka jakość wykonania w solidnej obudowie wykonanej ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego z wykończeniem w kolorze białym.
Ekspres do kawy Graef wyposażony jest w system grzewczy ze stali nierdzewnej, dla optymalnej jakości wody, łatwego utrzymania w czystości oraz odkamieniania. Posiada dużą głowicę do zaparzania, z ośmioma punktami termicznymi, która zapewnia wysoką temperaturę parzenia, ok. 96 ºC. Proces parzenia jest cichy i szybki, około 5-6 minut dla całego dzbanka kawy (1,25 l), zakończenie procesu sygnalizowane jest sygnałem dźwiękowym. Po zakończeniu zaparzania kawa utrzymywana jest w optymalnej temperaturze 80 ºC przez 30 minut po czym ekspres automatycznie się wyłącza.
Zbiornik na wodę wyposażony jest czujnik jej ilości wody. Zabezpieczenie przed kapaniem umożliwia wyjmowanie dzbanka w dowolnym momencie pracy ekspresu. 
Ekspres został wyposażony w wygodny, dotykowy panel sterowania, umożliwiający wybranie żądanej funkcji. Na przykład wybranie liczby filiżanek (od 2 do 10), uruchomienie funkcji "Blooming" szybkiego zaparzania kawy przed upływem 30 sekund.
Utrzymanie ekspresu w czystości jest łatwe, dzięki możliwości mycia dzbanka i komory na kawę w zmywarce oraz wbudowanemu automatycznemu systemowi odkamieniania aktywującemu się automatycznie co 70 cykli parzenia.
Ekspres sprawdzi się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i w przypadku różnego rodzaju imprez, wymagających szybkiego przygotowania kawy dla większej liczby osób.
 
Dane techniczne  
Moc 1200 W
Pojemność 1,25 L
Wyświetlacz nie
Timer nie
Funkcje programowania tak
Funkcja przerwy na serwowanie nie
Możliwość regulacji mocy kawy nie
Utrzymywanie temperatury w dzbanku tak
Wyjmowany filtr tak (możliwość mycia)
Funkcja czyszczenia tak
Dzbanek tak
Schowek na kabel tak
Wymiary  
Szerokość x długość x wysokość 20 cm x 26 cm x 39,7 cm
Waga 3,05 kg