Dziurkarka bieliźniana Texi O Premium - elektroniczna - silnik 230V

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Texi
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 20 708,10 zł brutto
 • szt.
 • Cena katalogowa: 17 697,28 zł
 • Rabat: -884,86 zł (5 %)
 • 16 812,42 zł
 
Dziurkarka bieliźniana (elektroniczna) do krawiectwa lekkiego i średniego TEXI O PREMIUM
 
Maszyna do szycia, dziurkarka.
Profesjonalna, wielofunkcyjna, elektronicznie sterowana dziurkarka bieliźniana przeznaczona do krawiectwa lekkiego i średniego Texi (maszyna kompletna). W maszynie do szycia wykorzystano precyzyjne i bardzo szybkie silniki krokowe, pracujące w osi X i Y. Dodatkowo maszyna wyposażona jest w energooszczędne oświetlenie pola pracy w technologii LED.
W zestawie znajduje się dodatkowy panel sterujący umożliwiający wybór jednego z 30 zaprogramowanych krojów dziurek (w tym 4 rygli), zapisywanie w pamięci własnych, zaprojektowanych wzorów (do 99) oraz sterowanie funkcjami maszyny.
Dziurkarka posiada szereg funkcji automatycznych tj. podnoszenie stopki, obcinanie nitki, przesuw materiału, płynna regulacja prędkości szycia. Ponadto maszyna ma zaawansowany system noża tnącego "multi-cut" (dziurka dowolnej wielkości bez konieczności wymiany noża) oraz mechanizm zabezpieczający przed przecięciem tkaniny w przypadku zerwania nitki. Zastosowano także nowoczesną technologię smarowania, ograniczoną do niezbędnego minimum co eliminuje możliwość powstawaniu plam na szytych materiałach.
Maszyna do szycia ma wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO, co powoduje 70% mniejsze zużycie energii, cichą prace i ma olbrzymi wpływ na kulturę pracy dziurkarki.   
 
maszyna kompletna

Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.

Podstawa i stół Kessler
Maszyna zmontowana jest na oryginalnej, podstawie i blacie firmy Kessler:

 • Podstawa - stabilna, stalowa podstawa z regulacją wysokości. Malowana w technologii proszkowej.
 • Blat - najwyższej jakości płyta stołu wykonana z 30 warstw sklejki brzozowej znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia pokryta jest laminatem maksymalnie odpornym na uderzenia, ścieranie, odpryski i oddziaływanie wilgoci. Jest opracowana specjalnie dla przemysłu odzieżowego. Wymiary blatu 120 x60 x 4 cm.
silnik Direct Drive Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Maszyna posiada energooszczędny silnik AC Servo z skrzynką sterującą, panelem sterującym i włącznikiem wbudowanymi w główkę (zestaw mechatroniczny). Dzięki zintegrowaniu wszystkich elementów, maszyna pracuje cicho i bez niekorzystnych wibracji. Silnik AC Servo zużywa do 70% mniej energii niż konwencjonalny silnik elektroniczny lub silnik sprzęgłowy. Wyposażony w wentylator o większej wydajności chłodzenia.
elektroniczny panel sterowania Elektroniczny, dotykowy panel sterowania
Panel sterujący umożliwiający wybór jednego z 30 zaprogramowanych krojów dziurek, zapisywanie w pamięci własnych, zaprojektowanych wzorów oraz sterowanie funkcjami maszyny, tj. podnoszenie stopki, obcinanie nitki, przesuw materiału, płynna regulacja prędkości szycia.
różne kroje i rozmiary dziurek

30 krojów dziurek i możliwość projektowania własnych
Dziurkarka wyposażona jest standardowo w dwie klamry 29 x 5 mm, 40 x 6 mm, które umożliwiają wykonanie dziurek o szerokości obszycia od 2,5 - 5,0 mm, długości obszycia od 9,4 - 38,0 mm i długości rozcięcia dziurki od 6,4 mm do 31,8 mm.
W systemie posiada 30 wcześniej zaprogramowanych krojów dziurek oraz umożliwia projektowanie i zapisywanie własnych wzorów (do 99)  

nóż tnący w systemie multi-cut Nóż tnący w systemie multi-cut
Mechanizm noża tnącego multi-cut oznacza automatyczne dostosowanie rozcięcia do długości dziurki, bez konieczności zmiany noża, nóż uderza wielokrotnie.
oświetlenie pola pracy LED

Oświetlenie pola pracy LED
Maszyna wyposażona jest w oświetlenie pola pracy. Lampka wbudowane jest w główkę maszyny, światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody LED idealnie oświetla pole pracy i eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku pracy.

 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do tkanin lekkich i średnich
Rodzaj dziurkarki bieliźniana
Sterowanie elektroniczne
Długość obszycia dziurki 9,4 - 38,0 mm
Szerokość obszycia dziurki 2,5 - 5,0 mm
Długość rozcięcia dziurki 6,4 - 31,8 mm
Podnośnik stopki automatyczny, ręczny
Wysokość podnoszenia stopki 14 mm
Maksymalna prędkość szycia 3600 ściegów/min
Typ smarowania centralne
System igieł | zalecane grubości 135x5 (DPx5)| Nm 75 - 90 (#11 - 14)
Nóż tnący multi - cut
Klamry w zestawie 2 szt. | 29 x 5 mm, 40 x 6 mm
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Regulacja prędkości szycia tak
Płyta stołu 120 x 60 cm
Oświetlenie pola pracy tak
Specjalne n.d.
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo | Direct Drive - wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W