Aktywna deska do prasowania MAC5 - ASM650

  • szt.
  • 1 949,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Aktywna deska do prasowania z podgrzewanym blatem, odsysaniem pary i nadmuchem MAC5 ASM650
 
Deska do prasowania z odsysaniem MAC5 ASM650.
MAC5 ASM650 to składany stół prasowalniczy z odsysaniem pary, nadmuchem powietrza oraz podgrzewaną powierzchnią do zastosowań domowych. Za skuteczność systemu odsysania pary i nadmuchu odpowiadają 2 wentylatory zamontowane w blacie deski. Efektywny wyciąg oraz podgrzewany blat gwarantują stałe osuszanie pokrowca i tkanin oraz znacznie poprawiają skuteczność prasowania pozostawiając prasowane tekstylia zawsze suche.
Ciekawą funkcją jest możliwość nadmuchu z deski. Jest to system przeznaczony do tak zwanego prasowania balonowego. Po zamocowaniu tkaniny na desce włączamy nadmuch i przy użyciu pary wodnej (z żelazka) prasujemy materiał na balonie powietrznym bez bezpośredniego dociskania tkaniny do powierzchni deski do prasowania. Jest to wyjątkowa metoda prasowania ultra delikatnych tkanin.
Deska do prasowania ASM650 wykonana jest z najlepszej jakości materiałów i komponentów oraz w pełni zabezpieczona antykorozyjnie.
Stół prasowalniczy wyposażony jest w wygodny system rozkładania i składania ze wspomaganiem sprężynowym, blokadę przed samoistnym otwarciem, 7 stopni regulacji wysokości, podstawę do zamontowania wytwornicy pary oraz gniazdo elektryczne do jej podłączenia.
Deska do prasowania MAC5 ASM650 w połączeniu z generatorem pary z żelazkiem pozwala w pełni wykorzystać jego możliwości i atuty oraz osiągnąć profesjonalna jakość prasowania w domu.

 
Deska do prasowania z podgrzewanym blatem, odsysaniem i nadmuchem MAC5 ASM650. Podgrzewany blat, odsysanie i nadmuch
ASM650 wyposażona jest w system podgrzewania powierzchni dla osuszania pokrowca, odsysania pary w celu osuszenia prasowanej tkaniny oraz nadmuch w celu prasowania na balonie powietrznym. Funkcje odsysania i nadmuchu uruchamiane są specjalnym pedałem znajdującym się w zestawie.
 
Panel sterowania deski do prasowania MAC5 ASM650. Sterowanie
Wszystkie włączniki (włącznik główny, ogrzewania deski, odsysania i nadmuchu) znajdują się strefie panelu sterowania.
 
Uruchamianie funkcji odsysania i nadmuchu w desce do prasownaia MAC5 ASM650, Pedał uruchamiający odsysanie i nadmuch
Do sterowania funkcjami odsysania i nadmuchu przeznaczony jest, znajdujący się w zestawie , specjalny rozrusznik (pedał.
 
Schowek na kable w desce do prasowania MAC5 ASM650, Schowek na akcesoria i gniazdo elektryczne
W obudowie podstawy na generator pary znajduje się gniazdo elektryczne do podłączenia żelazka oraz miejsce na schowanie wszystkich przewodów.
 
Składanie deski do prasowania MAC5 ASM650. Składanie
Deska do prasowania wyposażona jest w wspomaganie sprężynowe (podwójna sprężyna) składania i rozkładania deski i blokadę przed samoistnym otwarciem. po złożeniu wymiar deski w pozycji pionowej wynosi 129 x 50 x 23 cm.
 
Kółka ułatwiające transport deski do prasowania MAC5 ASM650, Kółka ułatwiające transport
Dla sprawnego transportowania deski wyposażono ją w kółka, które umożliwiają jej przemieszczanie bez potrzeby podnoszenia.
 
Trwała powierzchnia deski do prasowania MAC5 ARE715. Trwała powierzchnia deski i odporne na temperaturę miejsce do odkładania żelazka
Powierzchnia deski wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, pod którą zamontowany jest element grzejny wraz z wentylatorem. Dodatkowa funkcjonalnością jest odporne na wysoką temperaturę praktyczne miejsce do odkładania żelazka.
 
2 lata gwarancji w systemie door-to-door. Gwarancja
Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją na serwis i części. Usługi świadczone są w systemie door-to-door. W przypadku wykorzystania do celów komercyjnych obowiązuje 1-roczna gwarancja.
Zobacz warunki gwarancji TUTAJ
 
Cechy deski/stołu do prasowania  
Typ stołu (kształt) deska do prasowania
Elektrycznie podgrzewany blat | moc tak | 200 W
Odsysanie tak
Nadmuch tak
Wyrzut pary z deski nie
Ruchome kółka tak
Regulacja wysokości tak | 72 cm do 95 cm
Wymiary powierzchni do prasowania (dł x szer) 110 x 43 cm
Wymiary w formie rozłożonej (dł x szer x wys) 129 x 43 x 95 cm
Wymiary w formie złożonej (dł x szer x wys) 110 x 43 x 23 cm
Wymiary podstawy pod wytwornicę 29 x 41 cm
Waga 16 kg
Zasilanie (napięcie) 220 - 240 V
Gwarancja  
Okres gwarancji 2 lata | door-to-door
1 rok przy wykorzystaniu komercyjnym