Deska bambusowa rzeźbiona z litego drewna Kesper 50 x 40 x 5 cm - 55125

  • Oceń produkt:  
      Zobacz recenzje (1)
  • Producent: Kesper
  • Kod producenta: 4000270551253
  • Gwarancja: 2 lata
  • Ean: 4000270551253
 
Deska bambusowa rzeźbiona z litego drewna Kesper 55125 - 50 x 40 x 5 cm
 
deska bambusowa 55125
Masywna deska bambusowa rzeźbiona z litego drewna z kolekcji firmy Kesper to doskonałe wyposażenie każdej kuchni. Wykonanie jej z wysokiej jakości drewna bambusowego sprawia, że jest ona produktem bardzo twardym i wytrzymałym, a na dodatek świetnie wygląda. Powierzchnia deski jest impregnowana olejem, dzięki czemu posiada trwałą odporność na wilgoć, a także na cięcia nożem. Rowek znajdujący się na jej powierzchni sprawia, że nie spływają z niej soki pozostałe z krojonych produktów. Dodatkowym jej atutem są dwa uchwyty znajdujące się po bokach, które ułatwiają przenoszenie jej z miejsca na miejsce.
 
uchwyty i rowki Rzeźbiona deska
Deska posiada dwa uchwyty, które ułatwiają jej przenoszenie, a także wyrzeźbiony rowek powstrzymujący soki z produktów przed spłynięciem z deski.
deski bambusowe Drewno bambusowe
Deski firmy Kesper wykonane zostały z wysokiej jakości drewna bambusowego, które jest jednym z najlepszych źródeł odnawialnych. Powoduje to, że są one przyjazne środowisku, a sposób wykonania desek sprawia, że są one wyjątkowe trwałe, odporne i świetne wyglądają.
 
 
deski kesper
 
Dane techniczne  
Materiał drewno bambusowe
Zmywarka nie
Wymiary  
Szerokość x długość x grubość 50 cm x 40 cm x 5 cm
 
mycie w zmywarce zabronione