Awaria telefonów stacjonarnych! Prosimy o kontakt telefoniczny z numerami 501 248 748, 690 993 004. Za utrudnienia przepraszamy.

Czajnik Lacor 2,5 L czarny - 68644

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Lacor
  • Kod producenta: 8414271686443
  • Dostępność:  jest jest  
  • szt.
  • 195,00 zł
 
Czajnik Lacor 68644 - 2,5 L czarny
 
czajnik lacor
Czajnik z kolekcji hiszpańskiej firmy Lacor to produkt, który doskonale sprawdzi się w każdy domu. Wykonany został z wysokiej klasy stali nierdzewnej 18/10, a jego główna część pokryta jest eleganckim czarnym kolorem dzięki czemu doskonale prezentuje się pod względem wizualnym. Czajnik wyposażony jest w gwizdek, który sygnalizuje moment zagotowania się wody donośnym dźwiękiem oraz wygodny, uchwyt z tworzywa, który poprawia wygodę jego użytkowania. Dzięki trzywarstwowemu dnu czajnika typu sandwich, gotowanie w nim wody odbywa się w optymalny sposób i pozwala zaoszczędzić energię. Czajnik można wykorzystywać na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym na kuchenkach indukcyjnych.
 
sygnalizacja dzwiekowa Sygnalizacja dźwiękowa
Czajnik posiada gwizdek, który donośnym dźwiękiem sygnalizuje o zagotowaniu się wody.
wygodna obsluga Wygodna obsługa
Czajnik wyposażony jest w wygodny uchwyt z przyciskiem otwierającym gwizdek oraz zdejmowaną pokrywę, która ułatwia jego uzupełnianie.
dno sandwich Dno "sandwich"
Konstrukcja dna sprawia, że korzystanie z czajnika przekłada się na oszczędność energii. Wynika to z trzech warstw z jakich jest stworzone - stali nierdzewnej 18/10, aluminium oraz ponownie stali nierdzewnej 18/10, które gwarantują wysoką jakość jego działania. Dzięki temu czajnik może być używany także na kuchenkach indukcyjnych.
 
Dane techniczne  
Materiał stal nierdzewna 18/10, tworzywo
Kolor srebrny, czarny
Przeznaczenie  
Kuchenka gazowa tak
Kuchenka elektryczna tak
Kuchenka indukcyjna tak
Kuchenka halogenowa tak
Kuchenka z płytą szklaną tak
Kuchenka z płytą ceramiczną tak
Wymiary i pojemność  
Średnica | pojemność Ø 19 cm | 2,5 litra
 
stal nierdzewna
na halogen
na kuchenke gazową
na kuchenke elektryczną
na kuchenke ceramiczna
na kuchenke indukcyjną