Automatyczna wytwornica pary Battistella Plutone

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Battistella
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 5 290,94 zł brutto
 • szt.
 • Cena katalogowa: 5 167,80 zł
 • Rabat: -258,39 zł (5 %)
 • 4 909,41 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna, automatyczna wytwornica pary Battistella Plutone
 
Stacja pary Battistella Plutone
Profesjonalny generator pary z pompą do automatycznego napełniania i możliwością jednoczesnego podłączenia dwóch żelazek parowych. Przeznaczony do użytku profesjonalnego w pracowni krawieckiej, szwalni, pralni, hotelu, restauracji. Posiada funkcję automatycznego napełniania kotła z dodatkowego zbiornika o pojemności 10 litrów. Podczas pracy wytwornica napełnienia się automatycznie z dodatkowego zbiornika na wodę lub po podłączeniu bezpośrednio do sieci wodociągowej.
Dla łatwiejszego przemieszczania wytwornica wyposażona jest w kółka. 90 cm wysokości umożliwia komfortowe umieszczenie jej obok dowolnego stołu prasowalniczego, deski do prasowania.
Dwa żelazka jednocześnie - wytwornica pary Battistella Putone wyposażona jest w dwa elektrozawory umożliwiające jednoczesną pracę dwoma żelazkami lub podłączenie dwóch dowolnych parowych urządzeń peryferyjnych - np. żelazko i szczotka parowa lub pistolet detaszerski.

Generator pary Battistella przeznaczony jest do pracy profesjonalnej. W działaniu wykorzystuje metodę suchej pary. Siła tej metody prasowania, powszechnie stosowanej w przemyśle, polega na szybkim, jednostronnym, głębokim prasowaniu tkanin bez zagrożenia przypaleniem bądź wybłyszczeniem. Skuteczność jest nieporównywalna z możliwościami zwykłych żelazek. Maksymalną efektywność można osiągnąć używając wytwornicy pary w połączeniu z odpowiednim stołem do prasowania, który posiada podgrzewany blat oraz system odsysania pary.
 
panel-battistella-barbara31 Elektroniczny panel sterowania
Na generatorze pary znajduje się przejrzysty elektroniczny panel sterowania umożliwiający odczytanie wszystkich parametrów  oraz sterowanie i kontrolę nad podłączonymi urządzeniami parowymi. 
regulacja-pary-battistella-barbara31 Dwa elektrozawory z regulacją wydatku pary
Na obudowie stacji parowej znajduje się dwa  elektrozawory umożliwiające podłączenie dwóch żelazek i jednoczesną pracę. Każdy z elektrozaworów posiada regulator poziomu wydatku pary, dzięki któremu można dostosować poziom nawilżania do rodzaju prasowanej tkaniny lu podłączonego urządzenia parowego.
Dwa żelazka Dwa żelazka jednocześnie
Battistella Plutone posiada zewnętrzne gniazda umożliwiające podłączenie do systemu zasilania oraz sterowania różnych rodzajów urządzeń parowych takich jak żelazko parowe, szczotka do prasowania w pionie czy pistolet do odplamiania i jednoczesną ich pracę.
Zelazko lub szczotka Battistella

Żelazko parowe i nie tylko

Możliwość łatwego podłączania dowolnych urządzeń parowych sprawia, iż Battistella Plutone jest wyjątkowo uniwersalnym produktem. System szybkiego odłączania i podłączenia urządzeń parowych sprawia, że wytwornica może jednocześnie pracować z żelazkiem i szczotką parową do prasowania w pionie lub pistoletem detaszerskim do odplamiania. 

Stosuj wodę z kranu

Praca ciągła i koniec problemów z wodą
Wytwornica posiada automatyczny system napełniania 5 litrowego kotła z dodatkowego, zewnętrznego, 10 litrowego pojemnika (w zestawie). Może być także zasilana wodą pobieraną bezpośrednio z sieci wodociągowej. Podczas pracy można osiągnąć maksymalną efektywność, ponieważ Plutone przeznaczona jest do pracy ciągłej.
Urządzenie przystosowane jest do stosowania wody z kranu.

Do użytku profesjonalnego Do użytku profesjonalnego
Wytwornica pary Battistella Plutone zaliczana jest do grupy urządzeń typu INDUSTRIAL.  Produkt przeznaczony jest do pracy ciągłej w pracy komercyjnej - prasowalnie, pracownie krawiecki, pralnie, hotele, restauracje, itd.
wazne

Ważne
Do prawidłowego podłączenia urządzenia parowego do generatora niezbędne jest zastosowanie odpowiedniej wtyczki łączącej żelazko z wytwornicą pary Battistella 20239

 
Dane techniczne  
Zasilanie 400 V | 50 Hz
Moc całkowita | rozruchowa 4048 W
Moc żelazka n.d
Moc grzałki kotła | pompy 4000 W | 48 W
Pojemność kotła 5 l
Pojemność dodatkowego zbiornika 10 l (w zestawie)
Wydajność | praca ciągła do pracy ciągłej
Ciśnienie robocze wytwornicy pary 4 bar
Napełnianie automatyczne
Zabezpieczenia podwójny zawór bezpieczeństwa, termostat zabezpieczający na wypadek braku wody w kotle
Wymiary 30 x 43 x 98 cm
Waga 22 kg
Wyposażenie  
 • pejcz trzymający przewody x 2
 • podkładka silikonowa pod żelazko
Gwarancja  
Okres gwarancji - komercyjna 12 miesięcy