Automatyczna stebnówka kaletnicza, tapicerska Zoje ZJ0303L-3-D4 SET- krawiectwo średnie i ciężkie - silnik AC servo, 230V

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Zoje
 • Gwarancja: 1 rok komercyjna | 2 lata konsumencka
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4 791,44 zł brutto
 • szt.
 • Cena katalogowa: 4 458,20 zł
 • Rabat: -222,91 zł (5 %)
 • 4 235,29 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Automatyczna maszyna do szycia, stebnówka tapicerska i kaletnicza z transportem dolnym i stopkowym do krawiectwa ciężkiego Zoje ZJ0303L-3-D4
 
Maszyna do szycia, stebnówka tapicerska i kaletnicza Zoje ZJ0303L-3-D4

Specjalistyczna, automatyczna maszyna do szycia typu stebnówka z podwójnym transportem dolnym i stopkowym przeznaczona do krawiectwa średniego i ciężkiego jest produktem najnowszej generacji przeznaczonym do zszywania nawet kilku warstw grubych materiałów i skór. Posiada szpulkę o dużej pojemności nici. Maszyna przeznaczona jest dla profesjonalistów - tapicerów i kaletników.
Szyje z maksymalną prędkością 2000 ściegów/minutę i długością ściegu do 8 mm. Wygodne operowanie materiałem umożliwia pionowy skok górnego transportu na wysokość 5 mm, podnoszenia stopki aż do 16 mm, zwiększone pole szycia - odległość między igielnicą a ramieniem maszyny wynosi 33,5 cm - oraz wbudowany elektroniczny kontroler ściegu początkowego.
Wbudowany w główkę panel umożliwia sterowanie funkcjami automatycznymi maszyny do szycia. maszyna Zoje posiada automatyczne obcinanie nici, podnoszenie stopki, ryglowanie, pozycjonowanie igły. Panel umożliwia także sterowanie wszystkimi funkcjami silnika - prędkość, kierunek obrotów, itd.
Stebnówka Zoje wyposażona jest w energooszczędny silnik AC Servo Direct Drive (wbudowany w główkę, bezpośredni napęd igielnicy), co zmniejsza aż o 70% zużycie energii, eliminuje możliwość powstania niepożądanych wibracji (brak paska), a przy tym jest niezwykle silny i wytrzymały.

Maszyna kompletna - stebnówka

Maszyna kompletna - w 100% gotowa do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.

Maszyna zmontowana jest na oryginalnej, podstawie i blacie firmy Kessler:

 • Podstawa - stabilna, stalowa podstawa z regulacją wysokości. Malowana w technologii proszkowej.
 • Blat - najwyższej jakości płyta stołu wykonana z 30 warstw sklejki brzozowej znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia pokryta jest laminatem maksymalnie odpornym na uderzenia, ścieranie, odpryski i oddziaływanie wilgoci. Jest opracowana specjalnie dla przemysłu odzieżowego.
Silnik AC Servo wbudowany w główkę

Silnik AC Servo
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem sprzęgłowym. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych (overlocków i stębnówek). Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 70% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych, możliwość łatwej regulacji kierunku obrotów, prędkości pracy oraz pozycjonowania igły. Wbudowany jest w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne Direct Drive (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.

Panel sterowania funkcjami

Automatycznie funkcje szycia
Maszyna posiada wbudowany w główkę panel umożliwiający sterowanie automatycznymi funkcjami szycia - pozycjonowaniem igły, automatycznym obcinaniem nici, podnoszeniem stopki i ryglowaniem. Łatwo można także sterować pozostałymi systemami maszyny takimi jak oświetlenie pola pracy, kierunek i prędkość obrotów.

Podwójny transport stopkowy

Podwójny transport
Kaletnicza maszyna do szycia Zoje posiada podwójny transport - dolny ząbkowy + górny stopkowy umożliwiający skuteczne zszywanie kilku warstw grubych materiałów. Wysokość podnoszenia stopki wynosi 16mm a skok pionowy górnego transportu 5mm.

Zwiększone pole szycia

Zwiększone pole szycia
Operowanie materiałem podczas szycia ułatwia zwiększone pole pracy. Dystans między między igielnicą a ramieniem maszyny wynosi 33,5 cm.

Smarowanie centralne Centralne smarowanie
Nowoczesny system centralnego smarowania odpowiada za mechanizmów lekką pracę mechanizmów ruchomych.
Oświetlenie pola pracy LED

Oświetlenie pola pracy
Pracę na maszynie ułatwia zintegrowane 3-stopniowe energooszczędne oświetlenie pola pracy LED.

 

 

Dane techniczne | cechy  
Przeznaczenie do materiałów średnich i grubych
Ścieg stebnowy
Regulacja długości ściegu | max. długość tak | 8 mm
Regulacja szerokości ściegu n.d.
Typ transportu podwójny transport - dolny ząbkowy oraz górnym stopkowy
Podnośnik stopki automatyczny, kolanowy i ręczny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 16 mm
Maksymalna prędkość szycia 2000 ściegów na minutę
Typ smarowania centralny
System igieł 135x17 | Nm 100 - 120 (#16-19)
Oświetlenie pola pracy | rodzaj tak | LED
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Automatyczne ryglowanie tak
Kontroler ściegu początkowego tak
Odrzutnik nitki nie
Odkrawacz brzegowy nie
Port USB nie
Płyta stołu standardowa 105 x 50 cm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC Servo, energooszczędny, wbudowany w główkę maszyny
Moc 550 W
Zasilanie 230 V
Regulacja prędkości tak