Automatyczna prasa termotransferowa HTVRONT - biała

  • Oceń produkt:  
  • Producent: HTVRONT
  • Gwarancja: 1 rok komercyjna | 2 lata konsumencka

 
Automatyczna prasa termotransferowa HTVRONT - 38 x 38 cm

 
Automatyczna prasa termiczna do szybkiego i trwałego znakowania tekstyliów. Prasa przeznaczona jest do wykonywania nadruków z na koszulkach, bluzach czy torbach. Uniwersalna płaska prasa termotransferowa w automatyczny sposób dostosowująca siłę nacisku do aktualnych potrzeb.
Prasa wyposażona jest w płytę grzewczą o wymiarach 38 x 38 cm, a dzięki odpowiedniemu kształtowi grzałek cała płyta nagrzewa się w sposób równomierny i efektywny. Urządzenie posiada oczywiście regulowaną temperaturę pracy - w zakresie od 100 do 210 stopni Celsjusza - a czas osiągania temperatury 160°C to ok. 4 minuty, czyli mniej więcej dwukrotnie szybciej niż w przypadku standardowych pras tego typu!
Nowoczesna prasa do wykonywania trwałych kolorowych nadruków na odzieży i materiałach reklamowych. Prasa pozwala na wykonywanie nadruków z foli termotransferowych wszystkich typów - flex, flock, metalic, glitter i folii silikonowych, wgrzewanie haftowanych aplikacji czy wykonywanie zdobień metodą sublimacji.
Prasa HTVRONT w automatyczny sposób dostosowuje siłę nacisku płyt do wykorzystywanego materiału, a maksymalna jego grubość może wynieść do 25 mm. Podczas pracy użytkownik nie musi też przejmować się pilnowaniem urządzenia, gdyż po spełnieniu wskazanych parametrów czasowych w automatyczny sposób zwolni płyty i zakończy zgrzewanie. Komfortowe ułożenie materiałów do zaprasowania zapewnia natomiast w pełni wysuwana płyta.
Prasa termostransferowa HTVRONT posiada cztery wbudowane programy pracy:
  • program nr 1 - 150°C i 15 sekund
  • program nr 2 - 160°C i 15 sekund
  • program nr 3 - 165°C i 20 sekund
  • program nr 4 - 200°C i 40 sekund

Dodatkowo posiada możliwość stworzenia i zapisania dwóch dodatkowych programów przez samego użytkownika oraz tryb automatyczny.

Dane techniczne  
Wymiary płyty grzewczej 38 x 38 cm
Zakres temperatur
100 - 210ºC (co 5 stopni)
Maksymalna grubość materiału do 25 mm
Waga 19 kg
Zasilanie 230 V
Moc 1500 W